System kontenerowy ESX5016
Kontenerowy system 5 016 kWh pod magazynowanie w skali sieci — zobacz pełne dane techniczne.
Zobacz dane techniczne →
Wolnostojąca szafa magazynowania energii dla przemysłu i handlu — 261 kWh, moc wyjściowa 100/125 kW przy AC 380 V pod wyrównywanie szczytów, zarządzanie opłatami mocy i zasilanie rezerwowe.
Poproś o wycenęSANY ESG261 to wolnostojąca szafa magazynowania na ogniwach litowo-żelazowo-fosforanowych dla miejsc handlowych i przemysłowych, dająca wyrównywanie szczytów, zarządzanie opłatami mocy i zasilanie rezerwowe za licznikiem. Skierowana do fabryk, budynków handlowych i parków przemysłowych, które chcą ciąć rachunki za energię, poprawiając jednocześnie odporność zasilania.
Zbudowana na ogniwach 3,2 V / 314 Ah LiFePO₄ w układzie 1P260S, szafa magazynuje 261 kWh przy znamionowym napięciu DC 832 V i daje moc wyjściową 100/125 kW przy AC 380 V. Ma wymiary 1 310 × 1 010 × 2 355 mm i masę 2,6 t, pracuje od −20 °C do +50 °C przy sprawności 88%+, używa tłumienia perfluoroheksanonem na poziomie PACK z rezerwowym złączem wodnym ppoż., certyfikowana zgodnie z IEC 62619, IEC 62477 i UN 38.3.
Wszystkie funkcje baterii, termiczne, zarządzania i bezpieczeństwa ppoż. są zintegrowane w jednej obudowie pod szybki montaż na miejscu. SANY wspiera projektowanie systemu, koordynację z kodeksem sieciowym i obsługę posprzedażną przez światową sieć dealerów. Przekaż swój profil obciążenia i strukturę taryf po dopasowaną propozycję magazynowania i wycenę.
| Model handlowy | ESG261 |
| Pojemność / typ ogniwa | 3,2 V / 314 Ah (LiFePO₄, litowo-żelazowo-fosforanowe) |
| Konfiguracja szeregowo-równoległa | 1P260S |
| Napięcie znamionowe strony DC | 832 V |
| Pojemność znamionowa | 261 kWh |
| Znamionowa moc ładowania / rozładowania | ≤ 0,5 P |
| Moc wyjściowa znamionowa | 100 / 125 kW |
| Znamionowe napięcie sieci | AC 380 V |
| Wymiary (S × G × W) | 1 310 × 1 010 × 2 355 mm |
| Masa | 2,6 t |
| Sprawność systemu | ≥ 88% |
| Zakres temperatur roboczych | -20 °C ~ +50 °C |
| Konfiguracja ochrony ppoż. | Perfluoroheksanon PACK + rezerwowe złącze wodne ppoż. |
| Certyfikaty produktu | IEC 62619, IEC 62477, UN 38.3 |
Parametry mają charakter orientacyjny i mogą się różnić w zależności od konfiguracji, regionu i norm emisji.
261 kWh i 100/125 kW pod wyrównywanie szczytów, zarządzanie opłatami mocy i zasilanie rezerwowe w obiekcie.
Ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe 3,2 V / 314 Ah z długim cyklem życia i stabilnością termiczną.
Moduły, BMS, kontrola termiczna i ochrona ppoż. w jednej wolnostojącej jednostce 2,6 t, gotowej na podłączenie AC 380 V.
Kontenerowy system 5 016 kWh pod magazynowanie w skali sieci — zobacz pełne dane techniczne.
Zobacz dane techniczne →
Moc rezerwowa i zasadnicza do łączenia z systemami magazynowania.
Zobacz gamę →Podaj swój profil obciążenia i cel wyrównywania szczytów — nasz zespół odpowie z wyceną i opcjami dostawy.