Ogniwa słoneczne
SYCN210LT18BB · SYCN210RT16BB — sprawność ≥26,5%, dwustronność ≥80%, współczynnik temperaturowy −0,29 %/°C.
Zobacz gamę →
Dwustronne ogniwa i moduły słoneczne oraz zintegrowane systemy PV-plus-magazynowanie — od przenośnych jednostek domowych po komercyjne i przemysłowe elektrownie.
Poproś o wycenęFotowoltaika SANY obejmuje cały łańcuch wartości energii słonecznej — od dwustronnych ogniw słonecznych po gotowe moduły i zintegrowane systemy PV-plus-magazynowanie. Ogniwa osiągają co najmniej 26,5% sprawności, a moduły do 23,23% przy współczynniku dwustronności 80%, obsługując zastosowania w skali użyteczności publicznej, przemysłowo-handlowe i dachowe w budynkach mieszkalnych.
Obok ogniw i modułów SANY dostarcza zintegrowane systemy magazynowania łączące generację i akumulator w jednej obudowie. Gama domowa obejmuje przenośne jednostki od 160 Wh do 5 kWh, a gama przemysłowo-handlowa skalowana jest do stacji PrimeSun 233 K 100 kWp / 233 kWh dla miejsc off-grid i własnej konsumpcji.
Dobór modułów dopasowuje się do zastosowania: najwyższej sprawności seria SYMN156 dla instalacji użyteczności publicznej, seria SYMN144 dla dachów C&I i seria SYMN108 dla budownictwa mieszkaniowego. Typowe zastosowania to farmy słoneczne, własna konsumpcja na dachach C&I, eletryfikacja obszarów wiejskich, backup krytycznych odbiorników i zasilanie przenośne. Systemy dostarczamy ze wsparciem aplikacyjnym w globalnej sieci serwisowej SANY w ponad 180 krajach.
Fotowoltaika SANY obejmuje cały łańcuch wartości energii słonecznej — od dwustronnych ogniw słonecznych po gotowe moduły i zintegrowane systemy PV-plus-magazynowanie. Ogniwa osiągają co najmniej 26,5% sprawności, a moduły do 23,23% przy współczynniku dwustronności 80%, obsługując zastosowania w skali użyteczności publicznej, przemysłowo-handlowe i dachowe w budynkach mieszkalnych.
Obok ogniw i modułów SANY dostarcza zintegrowane systemy magazynowania łączące generację i akumulator w jednej obudowie. Gama domowa obejmuje przenośne jednostki od 160 Wh do 5 kWh, a gama przemysłowo-handlowa skalowana jest do stacji PrimeSun 233 K 100 kWp / 233 kWh dla miejsc off-grid i własnej konsumpcji.
Dobór modułów dopasowuje się do zastosowania: najwyższej sprawności seria SYMN156 dla instalacji użyteczności publicznej, seria SYMN144 dla dachów C&I i seria SYMN108 dla budownictwa mieszkaniowego. Typowe zastosowania to farmy słoneczne, własna konsumpcja na dachach C&I, eletryfikacja obszarów wiejskich, backup krytycznych odbiorników i zasilanie przenośne. Systemy dostarczamy ze wsparciem aplikacyjnym w globalnej sieci serwisowej SANY w ponad 180 krajach.
SYCN210LT18BB · SYCN210RT16BB — sprawność ≥26,5%, dwustronność ≥80%, współczynnik temperaturowy −0,29 %/°C.
Zobacz gamę →
SYMN156R03TBD · SYMN156TBD(0BB) · SYMN156TBD · SYMN156R02TBD · SYMN156TBDO — sprawność do 23,23%.
Zobacz gamę →
SYMN144TBD · SYMN144R01TBD (przemysłowo-handlowe) i SYMN108TBDB (dachy mieszkalne).
Zobacz gamę →
GlowSun 160 · IntelliSun 1000 · IntelliSun-5120 — zintegrowane jednostki magazynowania słonecznego od 160 Wh do 5120 Wh.
Zobacz gamę →
LumiSun 30K (7,2 kWp PV / magazynowanie 30 kWh) i PrimeSun 233K (100 kWp PV / magazynowanie 233 kWh).
Zobacz gamę →Ogniwa ≥26,5% i moduły do 23,23% maksymalizują uzysk energii na metr kwadratowy.
80% dwustronności wychwytuje światło odbite z tyłu, zwiększając moc w śniegu, piasku i na białych dachach.
PV i akumulator w jednej obudowie eliminują koszty i złożoność integracji systemu.
Od przenośnej jednostki 160 Wh po stację C&I 100 kWp / 233 kWh — jedna rodzina produktów przez segmenty.
Reprezentatywne specyfikacje w całej gamie fotowoltaicznej. Pełne karty katalogowe dostępne na życzenie.
| Ogniwa słoneczne — modele | SYCN210LT18BB, SYCN210RT16BB |
| Sprawność ogniwa / dwustronność | ≥ 26,5% / ≥ 80% |
| Współczynnik temperaturowy mocy ogniwa | − 0,29 %/°C |
| Moduły — maks. sprawność | 23,23% |
| Moduły — dwustronność / tolerancja Pmax | 80% / 0–5 W |
| Modele modułów użyteczności publicznej | SYMN156R03TBD, SYMN156TBD(0BB), SYMN156TBD, SYMN156R02TBD, SYMN156TBDO |
| Modele modułów C&I | SYMN144TBD, SYMN144R01TBD |
| Mieszkaniowy model modułu | SYMN108TBDB |
| GlowSun 160 (domowy) | 160 Wh · 515×417×65 mm · 4,2 kg |
| IntelliSun 1000 (domowy) | 1024 Wh · 660×482×90 mm · 13 kg |
| IntelliSun-5120 (domowy) | 5120 Wh · 550×299×487 mm · 53 kg |
| LumiSun 30K (C&I) | 7,2 kWp PV · moc wyjściowa 10 kWp · magazynowanie 30 kWh |
| PrimeSun 233K (C&I) | 100 kWp PV · moc wyjściowa 100 kWp · magazynowanie 233 kWh |
Parametry mają charakter orientacyjny i zależą od konfiguracji modułu, klimatu i obowiązującej certyfikacji.
Dobór modułów dopasowuje się do zastosowania — w instalacjach użyteczności publicznej preferowana jest najwyższej sprawności seria SYMN156, na dachach C&I stosuje się serię SYMN144, a na dachach mieszkalnych serię SYMN108. Systemy PV-plus-magazynowanie dobiera się do profilu obciążenia, wymagań backupu oraz tego, czy plac jest przyłączony do sieci, czy off-grid.
Typowe zastosowania to farmy słoneczne w skali użyteczności publicznej, własna konsumpcja na dachach przemysłowo-handlowych, eletryfikacja obszarów wiejskich i zasilanie off-grid, moc rezerwowa dla krytycznych odbiorników oraz przenośne magazynowanie słoneczne do użytku plenerowego i awaryjnego.
Pełny katalog produktowy z danymi elektrycznymi modułów i konfiguracjami systemów PV-plus-magazynowanie.
Przejdź do sekcji Do pobrania →